Výsledky


Výsledky roku 2024:

Sportovní malorážka s puškohledem (MaO):

Velkorážní pistole (VPi):


Výsledky roku 2023:

Sportovní malorážka s puškohledem (MaO):

Velkorážní pistole (VPi):


Výsledky roku 2022:

Sportovní malorážka s puškohledem (MaO):

Velkorážní pistole (VPi):


Výsledky roku 2021:

Odstřelovací puška (OPu):

Sportovní malorážka s puškohledem (MaO):

Velkorážní pistole (VPi):

  • 18.7.2021 - Velkorážní pistole (Výsledky)
  • 19.9.2021 - Velkorážní pistole (Výsledky)
  • 21.11.2021 - Velkorážní pistole (Výsledky)
  • 5.12.2021 - Velkorážní pistole (Výsledky)

Výsledky roku 2020:

Odstřelovací puška (OPu):

Sportovní malorážka s puškohledem (MaO):

Velkorážní pistole (VPi):

  • 19.7.2020 - Velkorážní pistole (Výsledky)
  • 20.9.2020 - Velkorážní pistole (Výsledky)

Naše úspěchy

Mistrovství UNITOPu ČR v Hradci Králové 30.9.2023

Poslední zářijový den se v Hradci Králové uskutečnilo mistrovství UNITOPu ve střelbě z malorážky na mizivé cíle. Je to pro nás již tradičně obsazovaný závod a tak jsme na XXIX. ročník vyslali osm střelců. Celkem v kategorii puškohled se prezentovalo 25 závodníků. Naše družstvo se umístilo velice dobře. Podíváme-li se do historie všech ročníků se po 22 letech podařilo získat opět titul, tzn. obsadit 1.místo, ale i umístění dvojic bylo velice pěkné.

Soutěž jednotlivců:

1. místo - Jiří Horák

2. místo - Luděk Judas

4. místo - Karel Kašpárek

Soutěž dvojic:

2.místo - L. Judas + F. Judas

3.místo - K. Kašpárek + S. Němec

4.místo - J. Horák + M. Šefránek

5.místo - R. Masný + K. Masná

Celkově se prezentovalo 11 dvojic, takže naši střelci byli velice úspěšní i když se samozřejmě nevyvarovali zbytečných chyb, ale tak to prostě někdy bývá. Můžeme závěrem konstatovat, že výjezd střelců na velkou cenu UNITOPu byl úspěšný.

MČR z malorážky na mizivé cíle 2. 9. 2023 v Hradci Králové

Před začátkem školního roku se tradičně koná Mistrovství České republiky ve střelbě z malorážných zbraní a to se zbraní opatřených puškohledem, ale i ze zbraní s otevřenými mířidly. V našem klubu máme dostatečný počet střelců, kteří se tohoto MČR mohou zúčastnit a samozřejmě se také pravidelně účastníme. Letos se přihlásili tito střelci:

J. Horák, L. a F. Judasové, K. Kašpárek, P. Krahulík, R. Masný a M. Šefránek startovali v disciplíně s puškohledem, což je obdoba naší malorážní soutěže.

Umístění v soutěži jednotlivců bylo velice pěkné:

J. Horák - 2. místo , K. Kašpárek - 3. místo , R. Masný - 4. místo

v kategorii dorost se na místě 3. umístil - F. Judas

V soutěži dvojic se umístili na 4. místě J. Horák + M. Šefránek

V této soutěži je velice důležité, jakým způsobem se střelec vypořádá s třetí částí závodu, kde je střelba na pohybující se cíl, ten je hodnocen plusovými body. Pět možných běhů se podařilo zasáhnout jen 3 soutěžícím z celého startovního pole.

Celkem se ve všech kategoriích prezentovalo 40 závodníků.


Mistrovství UNITOPu ČR v Hradci Králové 1.10.2022

V Hradci Králové se v sobotu 1.10.2022 konalo mistrovství UNITOP ČR a současně putovní pohár města Hradec Králové organizovaný i jako přebor kraje. Z našeho klubu se zúčastnilo 6 střelců (P. Krahulík, R. Masný, J. Horák, K. Kašpárek, P. Staněk, M. Šefránek)

Výsledky v soutěži jednotlivců :

2. R. Masný, 5. P. Krahulík, 8. K. Kašpárek, 9. J. Horák, 10. P. Staněk, 11. M. Šefránek

Výsledky v soutěži dvojic :

1. Masný + Masná, 2. Krahulík + Kašpárek, 7. Horák + Šefránek

Konkrétní výsledky všech je možné najít ve výsledkové listině. Můžeme tedy konstatovat, že i tento výjezd našich střelců byl úspěšný a umístění bylo obdobné jako na MČR v září, jen u dvojic došlo ke generační výměně. Byl to poslední letošní závod na republikové úrovni. Další soutěž v Hradci Králové se snad bude konat v červnu 2023.

Střelbě zdar, bystré oko a pevnou ruku. MŠ

MČR ve střelbě z malorážky na mizivé cíle v Hradci Králové 3. 9. 2022

V sobotu 3. září 2022 se v Hradci Králové konalo MČR ve střelbě z malorážky na mizivé cíle, tedy soutěž, kterou rovněž v našem klubu již mnoho let organizujeme. Soutěž probíhá podle národních pravidel a je zaštítěna ČSS a teprve několik posledních let je umožněna účast i ostatním střelcům, nečlenům ČSS. To nám umožnilo se zúčastnit, a tak jsme tuto možnost uvítali.

Mistrovství se z našeho klubu zúčastnili tito střelci: Pavel Krahulík, Karel Kašpárek, Robert Masný, Filip a Luděk Judas, Stanislav Němec, Jíří Horák a Miloslav Šefránek.

Jednotlivci:

na 3. místě M. Šefránek - nástřelem 458 bodů (7. Masný 451 b., 9. Horák 441 b., 10. Krahulík 438 b., 16. Kašpárek 430 b.)

2. místo F. Judas - nástřelem 363 bodů v kategorii dorost

Dvojice :
1. místo a Titul mistr ČR získala dvojice Masný + Masná nástřelem 903 bodů
2. místo dvojice Horák + Šefránek 899 bodů
( 8. Krahulík + Kašpárek - 868 b., 15 . F + J. Judasové - 773 b.)

Ve výsledkové listině je možno se přesvědčit, že výsledky byly poměrně vyrovnané a těsné.

Ještě nás čeká jedna republiková vrcholová soutěž 1. října a to " Mistrovství UNITOPu", což je zase naše nejvyšší soutěž sportovních klubů policie.


Mistrovství UNITOPu ČR v Hradci Králové 3. 10. 2020

V sobotu 3.10.2020 v Hradci Králové proběhlo mistrovství UNITOP ČR ve střelbě z malorážky s puškohledem na mizivé cíle do 50 m. Závodu jsme se zúčastnili z původních sedmi přihlášených pouze 4 (Horák, Krahulík, Masný, Šefránek) a dá se říci, že opět jak již je poslední dobou dobrým zvykem, jsme SKP Holešov reprezentovali více než kvalitně.

V soutěži jednotlivců : 3. místo - M. Šefránek - 482 b. 4. místo - P. Krahulík - 477 b. , 10. místo - J. Horák (R. Masný -  nedokončil)

V soutěži dvojic : 1. místo - M. Šefránek + P. Krahulík - 959 b. získali titul MISTR UNITOP ČR pro rok 2020

Celkový přehled výsledků je uveden ve výsledkové listině. Současně s mistrovstvím zde probíhal i 26. ročník soutěže o Pohár města Hradec Králové a střelba z MaO otevřenými mířidly, které jsme se zatím nezúčastnili. Snad někdy příště. Příští rok SKP HK opět plánují 3 závody (Memoriál J.P. , MČR a M UNITOP ČR) , máme tedy co obhajovat !


V sobotu 5. 9. 2020 se v Hradci Králové konalo mistrovství ČR z MaO, jak všichni víme jedná se o soutěž, která probíhá v mnoha střeleckých klubech. Ale pouze v HK se jedná o plnou realizaci národních pravidel této disciplíny. Soutěže se zúčastnili z našeho klubu tito členové : Horák, Kašpárek, Krahulík, Němec a Šefránek.

V soutěži jednotlivců exceloval P. Krahulík - 1.místo (ostatní Šefránek - 6., Kašpárek - 8., Horák - 9., Němec - 12., z celkového počtu 25 soutěžících).
V soutěži dvojic pak Krahulík + Kašpárek obsadili 1. místo (Němec+Humplík - 3. a Horák+ Šefránek - 4. místo) celkový přehled výsledků je ve výsledkové listině.

Titul mistra ČR pro rok 2020 získal Pavel Krahulík 

Titul mistrů ČR pro rok 2020 ve dvojicích Pavel Krahulík + Karel Kašpárek

Můžeme na závěr konstatovat, že tito naši členové reprezentovali klub SSKP Holešov velmi kvalitně a zaslouží si pochvalu. Je potřeba poděkovat i organizátorům za dobré zvládnutí celého MČR. Začátkem října se v HK střílí ještě letos poslední mistrovská soutěž a sice mistrovství UNITOPu, což je naše základní organizace, takže účast skoro povinná.


9.ročník MEMORIÁLU JOSEFA PETRA a VELKÁ CENA UNITOPU

V Hradci Králové se v sobotu 6.6.2020 konal již devátý ročník střelecké soutěže z MaO jako vzpomínka na našeho kamaráda sportovního střelce Josefa PETRA . Této soutěže se  pravidelně zúčastňují i střelci našeho sportovního klubu. Tentokrát ve složení J. Horák, K. Kašpárek, M. Ondruška a M. Šefránek.

Na střelnici se po karanténní době sešlo přes 40 střelců a za proměnlivého počasí s mírnými problémy s PC byl závod ukončen kolem 17 h. Naše družstvo opět nezklamalo jak v jednotlivcích, tak i ve dvojicích.


M. Šefránek - 3. místo v jednotlivcích a pak Šefránek + Horák - 1. místo ve dvojicích, 9. místo M.Ondruška, 19 místo K.Kašpárek - 6.místo ve dvojicích.


Ostatní výsledky jsou ve výsledkové listině, stříleli jsme pouze disciplínu s puškohledem, příští závod snad opět zkusíme i otevřená mířidla.