Výsledky

Odstřelovací puška (OPu):

Sportovní malorážka s puškohledem (MaO):

Velkorážní pistole (VPi):

  • 19.7.2020 - Velkorážní pistole (Výsledky)
  • 20.9.2020 - Velkorážní pistole (Výsledky)

Naše úspěchy

V sobotu 5. 9. 2020 se v Hradci Králové konalo mistrovství ČR z MaO, jak všichni víme jedná se o soutěž, která probíhá v mnoha střeleckých klubech. Ale pouze v HK se jedná o plnou realizaci národních pravidel této disciplíny. Soutěže se zúčastnili z našeho klubu tito členové : Horák, Kašpárek, Krahulík, Němec a Šefránek.

V soutěži jednotlivců exceloval P. Krahulík - 1.místo (ostatní Šefránek - 6., Kašpárek - 8., Horák - 9., Němec - 12., z celkového počtu 25 soutěžících).
V soutěži dvojic pak Krahulík + Kašpárek obsadili 1. místo (Němec+Humplík - 3. a Horák+ Šefránek - 4. místo) celkový přehled výsledků je ve výsledkové listině.

Titul mistra ČR pro rok 2020 získal Pavel Krahulík 

Titul mistrů ČR pro rok 2020 ve dvojicích Pavel Krahulík + Karel Kašpárek

Můžeme na závěr konstatovat, že tito naši členové reprezentovali klub SSKP Holešov velmi kvalitně a zaslouží si pochvalu. Je potřeba poděkovat i organizátorům za dobré zvládnutí celého MČR. Začátkem října se v HK střílí ještě letos poslední mistrovská soutěž a sice mistrovství UNITOPu, což je naše základní organizace, takže účast skoro povinná.


9.ročník MEMORIÁLU JOSEFA PETRA a VELKÁ CENA UNITOPU

V Hradci Králové se v sobotu 6.6.2020 konal již devátý ročník střelecké soutěže z MaO jako vzpomínka na našeho kamaráda sportovního střelce Josefa PETRA . Této soutěže se  pravidelně zúčastňují i střelci našeho sportovního klubu. Tentokrát ve složení J. Horák, K. Kašpárek, M. Ondruška a M. Šefránek.

Na střelnici se po karanténní době sešlo přes 40 střelců a za proměnlivého počasí s mírnými problémy s PC byl závod ukončen kolem 17 h. Naše družstvo opět nezklamalo jak v jednotlivcích, tak i ve dvojicích.


M. Šefránek - 3. místo v jednotlivcích a pak Šefránek + Horák - 1. místo ve dvojicích, 9. místo M.Ondruška, 19 místo K.Kašpárek - 6.místo ve dvojicích.


Ostatní výsledky jsou ve výsledkové listině, stříleli jsme pouze disciplínu s puškohledem, příští závod snad opět zkusíme i otevřená mířidla.